ایران‌ نوت‌

Surface Pro 2017 - Intel Core m3 - RAM 4GB - 128GB SSD

سرفیس پرو 2017
وضعیت: موجود نیست
7 روز ضمانت تعویض
  • 0 تومان

معرفی محصول

دستگاه‌های سرفیس به عنوان برترین کامپیوترها و همچنین یکی از 25 اختراع برتر، ارائه دهنده برترین تجربه ویندوز 10 هستند .اولین دستگاه‌هایی که توسط سازنده ویندوز ساخته شده‌اند که به همین سبب، هماهنگی بی‌نظری در سخت افزار و نرم افزار آنها پدید آمده است.

دستگاه‌های سرفیس به نوعی آینده و نسل بعدی لپ تاپ‌ها به شمار می‌روند، به طوریکه دیگر شرکت‌های بزرگ ساخت لپ تاپ، مایکروسافت را الگوی خود قرار داد‌ه‌اند و بی‌هیچ ترسی اقدام به کپی برداری از این شاهکارها می‌کنند.

سرفیس پرو با تنها 770 گرم وزن، همراه ترین کامپیوتری است که تصور می کنید. این وزن در کنار پردازنده فوق العاده قوی Intel Core i7 و 16 GB حافظه RAM، شگفتی را در یک تبلت آفریده است. سخت افزار دستگاه‌های سرفیس از هر جهت پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود (تست شده).

صفحه نمایش بی‌رقیب دستگاه‌های سرفیس با دقت بالاتر از Full HD، گل سرسبد تمام لپ‌تاپ‌های با سیستم ویندوز 10 به حساب می‌آید. همچنین سرفیس دارای بیشترین مدت زمان شارژدهی باتری در بین تمام لپ‌تاپ‌های دنیاست. این باتری فوق العاده در کنار بدنه تمام فلزی و شیشه‌ای، لپ‌تاپ شما را از هرلحاظی همراه می‌سازد.

بیشتر شدن کاربردهای لپ‌تاپ در حالت دستگاه‌های سرفیس زمانی به نهایت خود می‌رسد که سریعترین قلم دنیا* در طراحی‌های "کامپیوتری" همانند Adobe Photoshop و یا Autodesk 3Ds MAX به کمک شما می‌آید. این قلم توانایی تشخیص عدد فوق العاده 4096 درجه از فشار را بر روی نوک خود دارا بوده و به صورت شگفت انگیزی توانایی تشخیص زاویه اعمالی شما بر روی نوک آن را داراست.

دستگاه‌های سرفیس به عنوان کامل‌ترین تجربه طراحی از طرف شرکت‌های Adobe و Dassault Systems معرفی شده‌اند. این قلم بر روی تبلت نازک و سبک شما، می‌تواند کاربرد نوشتار جزوات و یادداشت‌ها را نیز داشته باشد تا تمام دفترها و کتاب‌های خود را به تاریخ بسپارید.

بیشتر...

برچسب ها: سرفیس، مایکروسافت، سرفیس پرو، سرفیس پرو 2017، Microsoft، surface، surface pro 2017، surface pro، تبلت،