ایران‌ نوت‌

Surface Book Performance Base - Core i7 - RAM 16GB - HDD 512GB SSD - 2GB dGPU

سرفیس بوک
وضعیت: موجود نیست
  • 0 تومان

معرفی محصول

دستگاه‌های سرفیس به عنوان برترین کامپیوترها و همچنین یکی از 25 اختراع برتر، ارائه دهنده برترین تجربه ویندوز 10 هستند. اولین دستگاه‌هایی که توسط سازنده ویندوز ساخته شده‌اند که به همین سبب، هماهنگی بی‌نظری در سخت افزار و نرم افزار آنها پدید آمده است. دستگاه‌های سرفیس به نوعی آینده و نسل بعدی لپ تاپ‌ها به شمار می‌روند، به طوریکه دیگر شرکت‌های بزرگ ساخت لپ تاپ، مایکروسافت را الگوی خود قرار داد‌ه‌اند و بی‌هیچ ترسی اقدام به کپی برداری از این شاهکارها می‌کنند.

سرفیس بوک با تنها 1.5 کیلوگرم وزن، همراه‌ترین کامپیوتری است که تصور می‌کنید. این وزن در کنار پردازنده فوق العاده قوی Intel Core i7، حافظه RAM به میزان 16GB و پردازنده گرافیکی مجزای Nvidia Geforce شگفتی را در نازک‌ترین و سبک‌ترین کامپیوتر تاریخ با پردازنده Core i7 آفریده است. سخت افزار دستگاه‌های سرفیس از هر جهت پاسخگوی نیازهای شما خواهد بود (تست شده).

کوتاه‌ترین توصیف سرفیس بوک چنین جمله‌ای خواهد بود:

"نهایت کاربرد یک لپ تاپ فوق قوی"

اگر تجربه شما از تبلت، تنها یک گوشی تلفن همراه با صفحه نمایش بزرگ بوده است، مایکروسافت این تجربه را تغییر خواهد داد. صفحه نمایش بی‌رقیب دستگاه‌های سرفیس با دقت بالاتر از Full HD، گل سرسبد تمام لپ‌تاپ‌های با سیستم ویندوز 10 به حساب می‌آید. همچنین سرفیس دارای بیشترین مدت زمان شارژدهی باتری در بین تمام لپ‌تاپ‌های دنیاست. این باتری فوق العاده در کنار بدنه تمام فلزی و شیشه‌ای، لپ‌تاپ شما را از هرلحاظی همراه می‌سازد.

بیشتر شدن کاربردهای لپ‌تاپ در حالت دستگاه‌های سرفیس زمانی به نهایت خود می‌رسد که سریعترین قلم دنیا در طراحی‌های "کامپیوتری" همانند Adobe Photoshop و یا Autodesk 3Ds MAX به کمک شما می‌آید. این قلم توانایی تشخیص عدد فوق العاده 4096 درجه از فشار را بر روی نوک خود دارا بوده و به صورت شگفت انگیزی توانایی تشخیص زاویه اعمالی شما بر روی نوک آن را داراست.

سرفیس بوک در مقایسه با دیگر لپ‌تاپ‌ها بسیار پرکاربردتر و با کیفیت‌تر جلوه می‌کند.

بیشتر...